Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha be lett festve feketére a...

Ha be lett festve feketére a hajam, de nem tetszik, milyen árnyalatú barnát fessek rá, hogy szép legyen?

Figyelt kérdés
Vagy hogy legalább sötétbarna árnyalatot érjek el, csak fekete ne maradjon!

2012. júl. 13. 17:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Talán picivel..annyira nem értek ezekhez a szőkítés meg a szivatáshoz, mert nem élet ilyenekkel, de lehet.. :)
2012. júl. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Én se élnék, csak ez a fekete haj elég szörnyű, 2napja ilyen, és nem tudom megszokni, sötétbarna lettem volna:( Azt nem tudod/tudjátok, h mennyi egy ilyen koktélozás? Biztos jó drága...
2012. júl. 13. 20:24
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor várj kb 2 hetet mielőtt kotéloztatod vagy egyáltalán bármit is csinálsz vele...ha 2 napja fekete csak.. :)
2012. júl. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
én írtam a koktélozást.igen kíméletesebb mint a rendes szívatás.nem drága egyébként,ahova én járok fodrászat (Bp) extra hosszú hajra 2500ft szóval...máshol se lehet ennél sokkal drágább.de te is megveheted az alapanyagokat,1000 max 1500ból kijön és megkéred hogy csinálja meg.
2012. júl. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
remélem még nem vagyok elkésve, de pár mosás után világosodni fog!!! felejtsd el a szivatást meg az ehhez hasonló tevékenykedéseket!
2012. júl. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
A fekete nem világosodik ki barnára. Maximum foltokban..
2012. júl. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, még nem mentem fodrászhoz h leszivassam, és tényleg világosodott! Meg már elkezdett lenőni, és így kicsit jobb, meg már meg is szoktam..
2012. szept. 15. 18:54
 18/19 anonim válasza:
Color B4! Ez egy hajszín leszedő, és elég kíméletes. Tesómnak szinte majdnem fekete volt a haja, de csak túl sötét barna. Egyszer festette be ilyenre de neki sem tetszett, aztán rákentük ezt és szépen leszedte. Dm-ben lehet kapni :)
2012. okt. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Én is pont ugyanígy jártam! És azóta megbántam, nem akarok ennyire fekete lenni...lehet, hogy kipróbálom, ha nektek is bevált erre a hajszínre, köszi !! :)
2012. okt. 16. 18:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!