Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ecet a hajra tényleg jó?

Ecet a hajra tényleg jó?

Figyelt kérdés

Az ecetnek eléggé szárító, kissé "maró" hatása van, a bőrt pl nagyon ki tudja kezdeni, piros, száraz, viszkető lehet tőle. A hajra nincs rossz hatással?


A másik ilyen a sör, azt is ajánlják öblítésre, hogy fényles, puha legyen a haj, az viszont meg alkoholt tartalmaz, ami szintén szárító hatású.


Van valakinek tapasztalata ezek használatával?



2012. júl. 15. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ecet leszedi a hajfestéket ha festett a haj, a sörtől viszont nagyon szép a haj, azt én is gyakran használom rá! És tényleg nagyon jó rá! A sört ajánlom! Ecet helyett pedig almaecet az nem káros a hajra, attól is fényes puha a haj!
2012. júl. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! És ezeket nem kell utána még tiszta vízzel is kiöblíteni, hanem benne hagyod? (Gondolom, a szaguk az elpárolog hamar.)
2012. júl. 15. 19:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Rendszeresen használok almaecetet a hajamra és tényleg fényesebb lett tőle (nem szoktam kiöblíteni). Néha sört is teszek a hajamra, picit belemasszírozom a fejbőrömbe és vízzel kiöblítem.
2012. júl. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az ecet a savassága miatt, összehúzza a haj pikkelyeit, így kevésbé fog törni a haj. Tényleg jó rá.

És ahogy már előttem említették, koptatja a (festett) haj színét (ha világosítani akarsz akkor ez nagyon jó!)

2012. júl. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!