Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tényleg nem szabad más epiláto...

Tényleg nem szabad más epilátorát használni? A nővérem a lábát és a hónalját szokta, és nem adja ide nekem, mert azt mondja, nem szabad két embernek ugyan azt használni!

Figyelt kérdés
2009. júl. 13. 23:58
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
valóban higiénikusabb nem használni másét, de attól még odaadhatná, nem fogsz belehalni. :)
2009. júl. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
ha nincsen semmilyen bőrbetegségetek, nyugodtan odaadhatná. ezcsak akkor veszélyes, ha vkinek van vmi baja.
2009. júl. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
96%
Mi is egyet használunk a tesómmal. Amúgy ha jól tudom akkor van rá spray, ami fertőtleníti...
2009. júl. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
73%

Az enyémnek levehető a feje és a csap alá be szoktam rakni és kimosom. Bele van írva, hogy ezt lehet így tisztítani.

De valóban ha mindketten tiszta bőrön használjátok és nincs semmi betegségetek akkor nem igen lesz probléma.

2009. júl. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!