Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, milyen fajta borotvát...

Lányok, milyen fajta borotvát ajánlotok lábra?

Figyelt kérdés
Ki szeretném próbálni a borotvát, csak nem tudom, hogy milyen fajtát érdemes venni? Meg ezekhez kell valami borotvahab, borotvazselé vagy ilyesmi vagy elég vmi testápoló vagy tusfürdő is?

2012. júl. 20. 07:13
 1/6 A kérdező kommentje:
14L
2012. júl. 20. 07:15
 2/6 anonim ***** válasza:
Gilette venust. Az 5pengéset. Kicsit drága, de nagyon jó. Én borotvazselével szoktam, tusfürdővel nem próbáltam. Testápoló meg teljesen más tészta.:D
2012. júl. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is a Venus vált be a legjobban. Én nem szoktam zselét használni hozzá, hanem csak fürdés közben végigmegyek a tusfürdős lábamon. Utána egy órával viszont mindig bekenem testápolóval.
2012. júl. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én ezt a fajta Gillette eldobhatót használom: [link]

Nekem nincs vele bajom, teljesen megfelel, jól leszedi a szőrt. Borotvazselét mindig használok, úgy könnyebben csúszik a borotva, na meg látom, hogy már honnan szedtem le. :) Ebből nem érdemes a drágát megvenni, régen használtam Gillette-et, de a dm-es Baleás is ugyanaz, és az csak 700 Ft körül van. Azokat szoktam venni, egy flakon majdnem egy nyáron kitart nekem, heti 2x-3x borotválom vele a lábszáram, karom, hónaljam. És az illatuk is nagyon jó.

2012. júl. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én ilyen rozsaszín eldobhatós borotvát használok, azt hiszem Gilette de lehet Vilkinson :D Borotvazselét használok, attól nekem nem szárad ki a bőröm, sokkal jobb :D
2012. júl. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
54%
szerintem meg gyantázd, vagy epiláld, mert lábon ki lehet bírni, és a borotvától csak megerősödik
2012. júl. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!