Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Este vagy reggel szoktál...

Este vagy reggel szoktál hajat mosni?

Figyelt kérdés
2012. júl. 22. 10:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
mivel 2 hete ment tönkre a hajszárítóm ezért álltalában délután szoktam mert ha este mosok nagyon rossz vizes hajjal lefeküdni. reggel azért nem szoktam mert akkor még túl kómás vagyok ahhoz hogy megmossam,bebalzsamozzam stb.
2012. júl. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
legtöbbször este,de ha ráérős a reggelem és akkor jön el az ideje akkor olyankor:) És akkor jobban szeretem mert megszárítás után be is formázom és tartósabb minthogy este félnedvesen lefekszek aludni aztán másnap torzonborz:) Dehát sajna nem minden reggel ráérős.
2012. júl. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Délután legtöbbször. Ilyenkor kicsit szárad mire lefekszem, és másnap délelőttre megszárad rendesen ha jó idő van.
2012. júl. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Este szoktam, és megvárom hogy megszáradjon, csak utána fekszek le. Így reggelre nem áll összevissza, hanem szép sima lesz.

Reggel nem szeretem mosni, mert kómás vagyok még, semmi kedvem semmihez általában.

2012. júl. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Este. Csak megszárítom, reggel meg kivasalom :)
2012. júl. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Télen mindenképp este, és meg is szárítom, ilyenkor nyáron általában indulás előtt 15 perccel, ha tükörbe nézek és vállalhatatlannak gondolom. :D Meg ahogy jól esik, ilyenkor szárítani sem kell, nem félek, hogy megfázik, és még a hosszú loboncom is megszárad fél óra alatt. :D
2012. júl. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hétköznap este, mert úgyis vasalni vagy göndöríteni kell, mert amúgy nem áll valami emberien. Hétvégén délelőtt szoktam :)
2012. júl. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!