Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon fontos -hajápolással...

Nagyon fontos -hajápolással kapcsolatban! Benéznél?

Figyelt kérdés

Sziasztok, az elején leszögezem, hogy fiú vagyok.

Egyszer én marha befestettem a hajam egy féléve feketére, és azóta nagyon bánom.

Hónapokig festettem, míg másfél hónapja elhatároztam: lenövesztem.

Nincs túl hosszú hajam (5-6 centis talán mindenhol)és rendkívül vékony, és egyenesszálú.


A festés óta borzalmasan száraz, formázhatatlan és kezelhetetlen, ráadásul nem túl szép látvány az, kezd látszódni a szőkésbarna hajam.


Mit tehetnék a szárazság ellen és mit a hajszínnel?



2012. júl. 24. 17:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Told le géppel rövidre.Hamar megnő, és jön az új, szép saját hajad.Fiúként megteheted.Jól áll vagy nem, pedig nem kérdés, mert inkább nézzél ki furán rövid hajjal, mint félig lenőttel.Az igénytelen.Főleg fekete alól a világos.Hujjuj
2012. júl. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hát a rövidet nagyon nem szeretném, úgy örülök, hogy végre megnőtt és ez jobban áll:'d
2012. júl. 24. 17:22
 3/14 anonim ***** válasza:

Vágasd le ilyenre

[link]


Ahol világosabb a haja, olyan rövidre gondoltam (nem a formára :D)


Nekem nagyon tetszik az ilyen haj :)

2012. júl. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Legalább a festett részt vágasd le! Ami marad azt meg száraz hajra való samponnal mosd, és minden hajmosás után használj hajbalzsamot!
2012. júl. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

2.: majdnem olyan az eredeti hajszínem:)

3.: de ha levágatom, nagyon rövid lesz, szinte tüsi. kivéve oldalt, ott már szinte az egész lenőtt (meg hátul, mert sokáig oldalt-hátul szinte kopasz voltam)

2012. júl. 24. 17:27
 6/14 A kérdező kommentje:
amúgy nagyon-nagyon köszönöm a válaszokat, mentek a zöldek!
2012. júl. 24. 17:30
 7/14 A kérdező kommentje:
várom még a válaszokat
2012. júl. 24. 17:44
 8/14 anonim ***** válasza:

Én is letolatnám a helyedben. Nyár végére megnő :)

Addig pedig hordj vmi sapiit :)

2012. júl. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
De egész nyáron csak nem járhatok sapkában:d
2012. júl. 24. 17:49
 10/14 anonim ***** válasza:
figyelj, szerintem sokkal rosszabb lenne ha lenőtt hajjal mászkálnál mintha röviddel.://
2012. júl. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!