Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon fontos -hajápolással...

Nagyon fontos -hajápolással kapcsolatban! Benéznél?

Figyelt kérdés

Sziasztok, az elején leszögezem, hogy fiú vagyok.

Egyszer én marha befestettem a hajam egy féléve feketére, és azóta nagyon bánom.

Hónapokig festettem, míg másfél hónapja elhatároztam: lenövesztem.

Nincs túl hosszú hajam (5-6 centis talán mindenhol)és rendkívül vékony, és egyenesszálú.


A festés óta borzalmasan száraz, formázhatatlan és kezelhetetlen, ráadásul nem túl szép látvány az, kezd látszódni a szőkésbarna hajam.


Mit tehetnék a szárazság ellen és mit a hajszínnel?



2012. júl. 24. 17:05
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
lehet igazad van, de nehéz rászánni magam
2012. júl. 24. 18:47
 12/14 anonim ***** válasza:
Hát szerintem is vágasd le és vannak hajerősítő shamponok,pakolások(abban nem vagyok biztos h férfi is van,de szerintem nyugodtan használhatsz nőit!Én férfi hajdúsítót használtam egy ideig mert annak erőteljesebb a hatása(a fodrászok is sokszor azt javasolják))De ha nagyon nem akarod levágatni akkor fesd át vagy úgy tudom h ki lehet szívatni a hajat,de ebben nem vagyok biztos!:)
2012. júl. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Volt már egyszer szivatva, de elviselhetetlen színe lett, visszafestettem egyből inkább.
2012. júl. 24. 19:14
 14/14 A kérdező kommentje:
levágattam jelentem!
2012. júl. 31. 13:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!