Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Cukorgyanta készítése otthon?

Cukorgyanta készítése otthon?

Figyelt kérdés
Hogy kezdjek neki? Írnátok egy jó bevált receptet(ne 1kg cukorból, hanem sokkal kevesebből) Mindenképpen kiszeretném próbálni, mert nyaraláson utálok szőrteleníteni, és így nem kellene.. Mondanátok tapasztalatokat? Kérlek segítsetek, mert egyszer már kipróbáltam otthon a gyantázást és az nem sikerült :S
2012. júl. 25. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

:)

2012. júl. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

jaj,most latom,hogy nem egy kilobol szeretned...

de ertelemszeruen megfelezed a hozzavalokat ha csak fel kilobol akarsz,vagy negyedeled ha negyedbol,stb :)

2012. júl. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

[link]

ezt nézd itt a hoygan legyek jó nő-ben csináltak róla oktató videót:)

és szerintem énis kifogom próbálni:D

2012. aug. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is pont ezt a videót néztem és ma ki is próbáltam.Pont úgy,ahogy a csajszi csinálja.Szuper lett,már le is gyantáztam magam. :)
2012. dec. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!