Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Száraz kezelhetetlen haj?...

Száraz kezelhetetlen haj? Megoldás ami nem csak mosástól mosásig tart és nem csak látszólag egészséges a haj?

Figyelt kérdés
a problémám: száraz, göndör kezelhetetlen szinte a tövétől töredezett hajam van!!pedig úgy kímélem ahogy csak tudom:sose vasalom, nem szárítom, esetleg a tövét, nincs festve, vágatok folyamatosan a végéből, balzsamot használok. semmi.azt hallottam a samponok csak átmeneti megoldások, és hogy átverés az egész, mert ha helyreállítaná a haj egészségét, akkor már a gyógyszer kategóriába tartozna.Max csak mosástól mosásig kelt egy látszatot.És ricinus olajat is használok, heti egyszer mosok hajat.MA kiengedtem a hajam erre azt mondta az osztálytársam:látom jól szétégetted a hajad.Erre eléggé elkeseredtem. Olyan szörnyen áll hajam mint a bűn! eléggé elkeseredtem. Tudnátok segíteni?? /Zöld kézért/

2012. júl. 25. 17:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Belülről tedd helyre a hajad, ha a balzsam, pakolások nem segítenek! Vitaminokkal, sok-sok folyadékkal!
2012. júl. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm. igyekszem :DD esetleg valami gyógyszertárba kapható valamivel is?? zöld kéz :)
2012. júl. 25. 18:07
 3/8 anonim ***** válasza:

Dm-ben lehet kapni saját márkás hajas kapszulát, max egy ezres. Nekem bevált :) De a sörélesztő is nagyon jó. Naponta igyál 3 liter vizet és egyél minden nap gyümit, zöldséget.

Hetente egyszer meleg olívaolajos pakolást is csinálhatnál. Fejbőrödbe is masszírozhatod + a hosszába is, 1 óra után megmosod samponnal és kész is :)

2012. júl. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi, ment a zöld :D
2012. júl. 25. 18:18
 5/8 anonim ***** válasza:
A végét is szoktad samponozni? Az is nagyon ki tudja szárítani. Felesleges az egészet, a hosszárá elég bőven, ami lejön a fejről. Mosás után tegyél pár csepp kókuszolajat a vizes hajadra, majd a 2 mosás közt is tehetsz száraz hajra is. Ha nem teszel túl sokat és jól eldolgozod nem fog zsírosnak tűnni. Sokkal hatásosabb, mint amit kimosol. Emellett hordd féltűzve, gumi nélkül, nagy hajtűvel vagy csipesszel rögzítve. Unalmas perceidben foghatsz egy hajvágó ollót, és levághatod a törött végeket, a törés fölött 1 cm-rel minden szálat. Ha sokat csinálod egy idő után nagy a különbség.
2012. júl. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi, erre is ment a zöld :D igen, raktam végére is :S az a baj, hogy ricinus utálatos és rajta marad, de lehet csak a tövére fogok rakni, mint hajnövesztő. és ha a töredezett hajat vágom z milyen?? kihúzom a tincset?? nem fog rajta látszani hogy össze-vissza vágom?? :D
2012. júl. 26. 13:08
 7/8 anonim ***** válasza:

A végét ne samponozd, attól szárad ki legjobban. A fejbőrt is elég 1x, és hígított samponnal. A ricinussal (a hajhullás és a "nem növesztés" mellett) nekem is ez volt a bajom, hogy sokat kellett samponozni, ettől az egész hajam kiszáradt, viszont a töve még jobban zsírosodott.

Nem egész tincseket kell levágni, csak a szálak végét egyenként. Nem látszik egyébként utána, én is így szoktam mindig ha van pár töredezett hajszálam. Szerencsére nem sok van. :)

2012. júl. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
a baj az hogy jövőre ballagok és addig szeretném ha hosszabb hajam lenne, hogy ne az az unalmas vasalt hajam legyen, hanem mondjuk besütve
2012. júl. 26. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!