Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek merjem? Nektek,...

Szerintetek merjem? Nektek, hogy tetszik? (kép)

Figyelt kérdés

Nektek tetszik ez a haj? Merjek ilyet csináltatni vagy inkább ne? Ha elrontaná a fodrászom vagy csak egyszerűen nem állna jól úgy nagyjából mennyi idő lenne mire vissza nő a frufrum?


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Azért csatoltam ennyi képet , hogy nagyjából fel lehessen mérni , hogy is néz ki összefogva , egyenesen , hullámosan , göndören , más színekben :D


2012. júl. 26. 00:27
 1/9 anonim ***** válasza:

hát szerintem ne merd! őszintén szólva nekem nem tetszik, de ez csak az én véleményem...

DE ha valóban tetszik neked és ezt szeretnéd, esetleg szüleid is megengedik, pénzed is van rá akkor hajrá, valósítsd meg önmagad! ;)

2012. júl. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha illik hozzád, és szeretnéd, miért ne?
2012. júl. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez a fajta frizura pont olyan amire azt mondják tucat plázapi**a frizura. Minden második magamutogató lánynak ilyen haja van.. Hát egyedi tuti nem leszel tőle.

De végül is te tudod hogy akarsz kinézni. Ha ugyanúgy mint a többi pár millió akkor csináld.. Ha különleges akarsz,ha azt akarod hogy észrevegyenek akkor ne csináld..

Tudod ha túl sok van belőled akkor egy srác sem fog felfigyelni rád(és a többiekre) voltaképpen csak a név változik..

2012. júl. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
tulajdonképpen miben is más ez mint egy oldalfrufrus hosszú frizura?
2012. júl. 26. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Jéé, olyan, mint egy mesefigura...


Hogy merjél-e? Ha szereted nevettetni a népet,akkor igen. Én jót szoktam nevetni a hasonló baklövéseken, képes megszépíteni a napomat egy-két ilyen "divatos" kiscsibe vagy épp kiskakas.

2012. júl. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ennek a csajnak nagyon sprőd szarrá égetett haja van. Nagyon roncsolt. Amugy ezt Te tudod hogy állna. kép nélkül nem nem fogja tudni senki megmondani. A frufru ilen hosszura mint neki legalább 1-2 év szeritnem amire vissza nő.
2012. júl. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ebbe nem értem mi az extra!??!!??
2012. júl. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Semmi extra nincs benne csak nekem sima hajam van és azt kérdeztem , hogy szerintetek le merjem-e vágatni (frufru) vagy ne rontsam el egy frufruval a hajam?! :D De itt inkább az volt a kérdés , hogy tetszik-e.
2012. júl. 26. 22:33
 9/9 anonim ***** válasza:
Jaaa, akkor jóhogy vágasd le! Nem tetszik a sima frufru nélküli lógó snassz haj! Szóval igen, vágass, vágass...
2012. júl. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!