Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El merjem mondani az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El merjem mondani az egyik barátomnak, hogy tetszik a haverja?

Figyelt kérdés
Ismerem a haverját és jóban vagyunk, de el szeretném mondani a barátomnak, hátha tud segíteni, hogy közelebb kerüljek a sráchoz. Szerintetek, ha elmondom neki, akkor elmondaná annak is aki tetszik, ilyen dolgokban mennyire megbízhatóak a pasik?
2012. ápr. 13. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:

nemed?

sajnos manapság már ez is kérdés...:)

2012. ápr. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lány:)
2012. ápr. 13. 14:48
 3/5 anonim ***** válasza:
ez esetben a válasz:a megbízhatóság nem nem függő hanem egyén függő.neked kell eldönteni hogy mennyire megbízható.mi nem ismerjük őt.
2012. ápr. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
attól függ hogy a barátod tényleg a barátod vagy akar e titkon tőled valamit csak te nem adsz a barátságnál többet.Mert pl ha az én plátói szerelmem -aki csak a barátjának fogad el-kérne tőle ilyet hát akkor valszeg nem lennék megbízható
2012. ápr. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én csak attól félek, hogy elmondaná neki, hogy tetszik nekem. Én még nyilván nem szeretném ezt elmondani neki, előbb mégjobban meg szeretném ismerni.

Fogalmam sincs, hogy ilyen dolgokban mennyire megbízható, ilyenekről még nem beszéltem neki....

2012. ápr. 13. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!