Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok ajánlani jó és...

Tudnátok ajánlani jó és viszonylag olcsó áron dolgozó kozmetikust Budapesten? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
A hátam tele van barna foltokkal a pattanások nyomaitól, otthoni módszerek nem nagyon váltak be, ezért szeretnék egy megbízható kozmetikushoz fordulni. Elsősorban olyan érdekelne aki AHA gyümölcssavas kezelést végez, de ha tudtok másmilyen módszert ajánlani, azt is megköszönöm. (Természetesen nem nyáron végeztetném el a kezelést)
2012. júl. 29. 12:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Én tudok egyet ajánlani,akihez én is járok. Ő már régi motoros a szakmában és szerintem neked is tud segíteni,az én bőrömet is Ő tette rendbe!:) Ősszel kell ilyeneket elvégezni ahogy írtad is.

Priviben megadom az elérhetőségét!:)

2012. júl. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Elkuldened nekem is a kozmetikus cimet? :)
2015. okt. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!