Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Olcsó, szépen dolgozó fodrász...

Olcsó, szépen dolgozó fodrász tudtok Kispesten?

Figyelt kérdés
Keresek egy olcsónak mondható, szépen dolgozó fodrászt Kispesten, lehetőleg a lakótelepi részén. Már több fodrászt kipróbáltam, de vagy nem volt szép a végeredmény, vagy szép volt, de horror összegért, vagy nagyon frusztrált, mogorva figarót fogtam ki. Nem igénylek exkluzív szalont, egy magánlakáson dolgozó fodrász, vagy szerény, akár lepukkant fodrászat is megfelel - a lényeg, hogy korrekt legyen az ár, ne akarjon lehúzni egy kis plusz lakkért, ha lehet, kedves, kellemes egyéniségű, ügyes kezű legyen.

2012. júl. 22. 17:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én a KÖKI terminálban lévő BioHairt ajánlanám. A lakótelepi fodrászokkal én is harcolok egy ideje, de ott telt be a pohár, amikor szőke helyett szürkére lett befestve az egész hajam, és utána még neki állt feljebb. A BioHairre azt hittem, hogy drága lesz, de nem. Kevesebbet fizettem, mint bármikor máskor. Mosás, vágás, szárítás hajformázókkal 3250 ft volt hosszú hajra. A fiú, aki vágta a hajam nagyon kedves volt, és nem 15 perc után félig vizes hajjal zavart haza. Az a legjobb benne szerintem, hogy akár frissen mosott hajjal is mehetsz és kérhetsz csak vágást, vagy frufru igazítást. A honlapjukon van ártáblázat. Persze nem mondom, hogy ez mindenkinek tetszhet, nekem minden esetre bejött, és ezentúl csak és kizárólag hozzájuk vagyok hajlandó menni. :)

2012. júl. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet!:) Szimpatikus nekem az egészség centrikus stílus, csak attól tartok, a Bio fodrászatok nem vállalnak hajfestést, nekem meg muszáj az őszülő hajam miatt.

Olyan kéne, aki jól fest-melíroz.

2012. júl. 22. 17:36
 3/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Vannak olyan szalonjaik, ahol festenek is ammóniamentes festékkel, csak azt nem tudom, hogy konkrétan melyikben.

2012. júl. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Árpád utca (50-es villamos megállója) Fru-Fru fodrászat, keresd Karcsit :)
2012. júl. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!:)

Én fodrász gyakornok vagyok, de szívesen ingyen is megcsinálom a hajadat.:) Természetesen oktatók jelenlétével így biztosítva van, hogy nem teszek benne kárt és szép lesz a végeredmény.:) Egy hátránya van, lassan dolgozok még.:)

Ha érdekel írj nyugodtan privátba.

2013. dec. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi! Lehet, hogy élek vele!:)


Más. Ismeri valaki a Leila fodrászatot a Batthyány utcában? (lakótelepi házban van) - olcsónak tűnik - de jó is?

2013. dec. 10. 12:13
 7/9 Kreiszné Kriszta válasza:

Szia!

Gyere hozzám a Bambi szépségszalonba a Fő u.99-be!!

Korrekt áron jó minőségű anyagokkal,15 éves tapasztalattal dolgozom!!

Várlak szeretettel!!!

Kriszta 06 20 455 1822

2013. dec. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A.R. válasza:
Fru fru fodrászat Árpád utca, 50 es vili megállója. Keresd Karcsit ő a legjobb Kispesten.
2014. jan. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Találtál jó fodrászt?:)
2016. máj. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!