Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ciki ha nem vagyok frissen...

Ciki ha nem vagyok frissen szőrtelenítve?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy mondjuk a lábamat és a hónaljamat gyantázom, tehát meg kell várni, amíg kinő valamennyire, csak azután lehet leszedni... na most nagyon vágylohasztó szex közben, ha pár mm-es szőr borítja az egész lábamat+odalent kicsit szúrok? Vagy ha mondjuk kicsit borostás az ember odalent, mert meghalnék, ha minden nap leszedném, mert akkor nagyon begyulladnak a szőrtüszőim, meg ne kelljen már órákat tölteni a fürdőben minden nap...


(És igen, jól gondoljátok, szűz vagyok, de nem ezért, csak még nem találtam rá a szerelemre :))

17/l



2012. júl. 30. 02:06
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem egyáltalán nem ciki. én se borotválom sehol sem mindennap mert én is begyulladok a borotvától. szerintem ha téged nem zavar akkor ne is foglalkozz vele h mások szerint ciki e . :)
2012. júl. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%

Nem ciki. Amelyik pasi ezen fennakad, annak nem Te kellesz.


Én is aggódtam ezen régebben, de hát ha az ember komoly kapcsolatban van, és rendszeresen együtt van, vagy akár már együtt él a párjával, akkor fizikai képtelenség, hogy mindig tökéletesen sima legyen. A gyanta/epilátor azért jó, mert nem lesz szúrós utána, ne borotváld, mert az sokkal feltűnőbb.

Néhány szőrszálon nem akad fenn a párom, szerintem észre se veszi. A férfiak sokkal kevésbé figyelnek az ilyen részletekre, ha ott van előttük meztelenül a barátnőjük... ;) Persze, hosszú bokaszőrrel én se szoktam odaállni, de a pár mm-es kinövő szálacskákkal simán... :D

2012. júl. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

én is féltem ettől, meg én borotválom a lábam, szóval már másnap szúrós, és ugye rövid nadrágban vagyok, a barátom szokta simogatni a lábam, de eleinte mindig elvettem onnan e kezét, és egyszer rákérdezett, hogy miért? mondom mert szúr, erre megsimítja, azt mondja: ez teljesen sima.

Szóval a fiúknak szerintem nincs olyan érzékeny bőrük hogy feltűnjön nekik az a kis szőr :)

2012. júl. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Attól én is aggódok, h na ott lent ha picit bök...:/:D

meg ha van 1-2 mm..akkor az már látszik is picit...és az annyira zavaró...de nem bírnám én se olyan gyakran...alapba ha picit és akkor borotválom olyan, mintha tépné...://

2012. júl. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!