Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Olyan frizurát keresek,...

Olyan frizurát keresek, amivel a hosszú hajamból egyszer-egyszer rövidebb hatásút tudok elérni. (derékig hosszom van). Ötletek?

Figyelt kérdés
2012. júl. 31. 08:02
 1/1 anonim válasza:

Nekem fenékig érő hajam van és ha ilyen hatást szeretnék elérni, általában kis kontyot készítek, de nem tekerem fel az összes hajam, hanem oldalt előveszem, mintha lófarok lenne. Vagy, úgy készítem a kontyocskát, hogy a kilógó hajrész felülre krüljön, kettőbe választom, két oldalt pedig próbálom úgy tűzögetni és egyenletesen osztani a tincseket, hogy hátul ne legyen rés. A kontyocskát pedig persze mindenfélével lehet díszíteni.

Remélem tudod használni. Igazából kísérletezés kérdése is, de ha van egy alapelképzelés, szerintem utána már könnyű.

Jó frizurabűvészkedést! :)

2012. okt. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!