Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Borotválkozás, gyantázás...

Borotválkozás, gyantázás intim területen?

Figyelt kérdés
Eddig borotváltam bikinivonalon, de kipattogok, és nem is sok ideig marad sima, aztán kipróbáltam a hideggyantát, ráteszem, lehúzom, és alig 1-1 szálat tép ki, mellette gyantás marad, és ragad is, nem tudom mit csinálok rosszul, vagy hogyan kéne? Ötletek?:S És a kipattogások mitől tűnnek el? Maguktól, vagy van valami amitől hamarabb? Eddig nem igazán figyeltem meg.. Előre is köszönöm:D
2012. júl. 31. 11:01
 1/3 Coláskupak válasza:

Egyszerű,ha borotválod,akkor utána egy pici arc szesszel töröld át,de nagyon finoman.:)

Egy minimálisan csípni fogja,de nem fognak előjönni azok a kipattogások.

Vagy hintőpor.*Kamillás*

2012. júl. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm.:)
2012. júl. 31. 12:09
 3/3 anonim válasza:
én ott nem gyantáztam még, de ha ragadós a gyanta akkor hűtőbe kell tenni egy kicsit aztán megdörzsölni kb 2-3 másodpercig és nem fog ragadni:)
2012. júl. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!