Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok, akik főleg nyáron...

Csajok, akik főleg nyáron kontyba, összegumizva hordjátok a hajatokat nektek is hullik a hajatok?

Figyelt kérdés
Nekem hullik és nem tudom hogy menjek e el bőrgyóyászhoz, lehet felesleges mert ugy tudom az összegumizott haj miatt is hullhat a haj és hát nyár van.. a napsütés is károsítja.
2012. aug. 1. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:

nekem nem hullik jobban, mint egyébként, talán csak egy kicsivel

éjszakára mindig kiengedem, és napközben többször újragumizom, miután megfésültem

2012. aug. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem egész évben hullik a hajam.. de én egész évben összefogva/kontyolva hordom.. utálom ha ki van engedve...
2012. aug. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért tűnik úgy, mert mivel össze van fogva egész nap az alapból kihulló hajszálak nem tudnak kiesni, magyarul akkor jönnek ki amikor kiengeded a hajadat.
2012. aug. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én egész évben kontyban hordom, éjjelre be van mindig fonva, és egyáltalán nem hullik. Lehet neked sem jön ki több hajszálad, mint máskor, csak ahogy már írták egyszerre látod őket, mikor kiengeded vagy fésülöd a hajad.
2012. aug. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szia! Én általában csuriban hordom a hajam, este kiengedem, mostanában nekem is több hajam hullott ki. Ha nagyon erősen van begumizva a hajad az tépi a hajszálakat, ha nem is akkor de később biztos ki fognak ezek a szállak hullani.(mármint amit nagyon tép a gumi). A másik dolog, hogy van két kutyám, ők megint vedlenek, gondolom a meleg miatt, általában az embreknél is ez van, de hamar nő új, én is tele vagyok új hajszállakkal!
2012. aug. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ha hullik a hajad hetente egyszer kend be ricinusolajjal, nagyon erősíti a hajat, igaz, hogy gyorsabban fog nőni is tőle, de max. többet jársz majd fodrászhoz.
2012. aug. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!