Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehet hogy attól hullik a...

Lehet hogy attól hullik a hajam hogy töredezett a vége? Vagy a kettőnek nincs köze egymáshoz?

Figyelt kérdés
Kb mellig érő hajam van és eléggé hullik:( és amennyire látom kissé töredezett a vége is, de nem szívesen vágok belőle mert örülök hogy végre megnőtt eddig. Ha lenne vágva belőle néhány centi akkor nem hullana annyira vagy az teljesen más miatt van? fiú vagyok ha számít valamit is.
2012. júl. 27. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
ahhoz nincs köze.vitaminhiány,vashiány,vérszegénység,vagy valamilyen gyulladás.nekem is hullik,én a bánfi családot használom és sokat segít,de nekem gyulladásom is van,a mandulámmal vannak problémák,lehet műtét lesz a vége.szóval az ilyen kencék csak bizonyos mértékig segítenek ha orvosi baj is van.vizsgáltasd ki magad.
2012. júl. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mekkora hajszálakat vesztesz? Ha hosszúak, mint a teljes hajhosszúságod, és a végén van egy kis pont, akkor valószínűleg hullik. Ha sokkal rövidebbek, akkor lehet, hogy csak törik.

Használsz hajbalzsamot? Mert ha nem, lehet hogy száraz a hajad, és attól még jobban törik.

2012. júl. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Rövid hajszálakkal is lehet hajhullás, ha ott van a kis gömb a végén (hajgyökér maradvány, ha jól tudom). Ha törik a hajad, azon sajnos csak a vágás segít, ha hullik, akkor meg az okát kellene megtalálni mielőbb.
2012. júl. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát van ebben rövidebb is meg hosszabb is... és van mikor a végén ott van az a kis "pötty" (hajhagyma talán?) és van amikor nincs...változó..és nem használok balzsamot sem semmi mást csak mosni szoktam. már egy jó ideje nem is szárítom hajszárítóval sem. de alapjáraton is ilyen gagyi vékonyszálú hajam van:( egyébként köszi a válaszokat.
2012. júl. 29. 01:34
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor tényleg lehet hogy hullik sajnos, érdemes lenne megkérdezni egy orvost, mert sok oka lehet. Amellett, hogy az okot kell megszüntetni, hatásos lehet egy csomó minden, pl. hajszesz, ricinusolaj, fejbőr masszírozása.

Egy hajbalzsamot nem ciki beszerezni, mert ennél a hossznál már könnyen kiszárad a haj vége ha csak samponozod, és attól töredezik. Főleg ha vékony szálú, hajmentő lehet.

2012. júl. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!