Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valakinek bevált a Garniertől...

Kittike0423 kérdése:

Valakinek bevált a Garniertől a BB-krém? (kép)

Figyelt kérdés
2012. aug. 2. 12:25
 1/8 A kérdező kommentje:
[link] így néz ki
2012. aug. 2. 12:26
 2/8 anonim ***** válasza:
én csak egy mintát használtam el..nagyon nagyon rossz:( alapból normál bőröm van, de ettől olyan volt,mintha valami olajban tocsogott volna..és sokan írták róla,hogy pattanások jöttek ki az arcukon a használat után, szóval nem ajánlom
2012. aug. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
oks köszi de akkor mit vagyek ?? te mit használsz ?
2012. aug. 2. 12:30
 4/8 anonim ***** válasza:

nézd mg a kremmamia pont hut. Rengeteg vélemény van róla.

Kb. én is csak ezt írhatom, hogy hidratálónak kevés, de nagyon fénylik tőle az arcom. Nem fed semmit, nekem ez egy szimpla színezett hidratáló.

2012. aug. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

első vagyok, én nivea makeup starter krémet használok hidratálásként, utána mac alapozót, aminek nincs olyan durva fedése..ettől csak szép egyenletes lesz a bőröm:)

de BB krémet sajnos nem tudok ajánlani

2012. aug. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én használom, először nagyon szerettem, mert tényleg természetes hatása van, viszont a pattanásokat nem fedi el, max halványítja. A baj az, hogy kicsit fénylik, amit amúgy púderrel lehet kompenzálni, viszont most nyáron a 30 fokban, mikor amúgy is izzadsz nem ajánlom (bár semmilyen alapozó nem jó ilyenkor szerintem, csak ha bulizni mész). Szóval én most egy időre félre tettem, majd ősszel megint elkezdem használni. Amúgy ezen kívül 2 alapozó van amit használok, és szeretek is.


Az egyik a Maybelline affinitone, ami azért jó mert nem túl drága és rengeteg árnyalat van (bár nekem ez hátrány mert alig tudok választani xd). Ami kicsit fura benne, hogy szinte meg se kell nyomni a tubust máris folyik, túlságosan is híg.


A másik Oriflame oxygen boost alapozó. Amikor felkened tök jó hűsítő hatása van, mintha mentolos lenne, néha nyáron is ezt használom. Amit nem szeretek benne, hogy pumpás adagolója van, és rengeteg benne marad,amit nem lehet kinyomni. Én le szoktam csavarni a tetejét, és úgy szedem ki belőle az alapozót, viszont szerintem a sok nyitogatástól sötétebb lett, és télen nagyon elüt az arcszínemtől, pedig a világosabb árnyalatot vettem.


Tehát, én ezeket használom, attól függően, hogy milyen a színem és mennyire kell elfednie a hibákat. Néha keverni is szoktam... Remélem segítettem :)

2012. aug. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Akinek nagyon csillog tőle a bőre, nem lehet hogy túl sokat tesz fel?
2012. aug. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat akkor még meggondolom hogy vegyek e vagy ne de lehet hogy más krémet keresek :)
2012. aug. 2. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!