Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőke a hajam 3 hónapja....

Szőke a hajam 3 hónapja. Valaki tud tanácsot adni, hogy a tövét, hogyan fessem be magamnak otthon, egyedül?

Figyelt kérdés
Mivel ilyen szürkés, világos, seszínű hajam volt, az első festés egyszerű volt, leszívta a szőke, de nem volt elég világos, másodikra már kellő szép, hamvas szőke színt kapott. Most, hogy már nem szeretnék tovább világosítani rajta, csak a tövét szeretném festeni. Van valakinek valamilyen praktikája? Hogyan csináljátok? Köszönöm!
2012. aug. 2. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát ezt pontosan így is kell,az amit te leírtál az az utófestés,tehát tőfestés,mikor csak a lenövést szedjük le nem kenjük az egész hajra,csak a festés végén maximum 5 percre felfrissítés végett. Ha rákennéd minden alkalommal tönkremenne a hajad.

Én úgy szoktam hogy hátrafésülöm a hajam és középen csinálok választékot,és ecsettel felkenem a festéket. Az ecset hegyes végével szétválasztom a következő választékot felkenem,és így tovább.. Hátul nem tudom befesteni,egyszer próbáltam de foltos lett,így ott páromat megkérem fesse be. Míg nem vele laktam akkor mostohabátyámat,apámat mindig mást:) nem bonyolult,bárkit megkérhetsz rá.

Biztos láttad már hogycsinálja a fodrász,bele fogsz jönni!

2012. aug. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, hátulra majd befogom a párom. :D Mondta, hogy szívesen segít. Csak nem tudtam, hogy hogyan álljak neki. Az volt magamban a nagy harci helyzet, hogy elölről kezdjem, középről, hogy választgassam. Köszönöm, ez így érthető. :) Csak elsőre magának az embernek, mindig olyan rémisztő minden. :)
2012. aug. 2. 18:26
 3/5 anonim ***** válasza:
áhh én már úgy csinálom mint egy robot így 5 év után:) Másnak is bármikor befestem már,én attól paráztam inkább először mikor másnak csináltam elsőre..:D
2012. aug. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Anno apám csinálta igen ügyesen,25 éve fest hajat,gyorsabban csinálja mint egy fodrász..
2012. aug. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:D Csak belejön az ember. Olyan lelkes vagy, hogy oldottad a félelmem. :D
2012. aug. 2. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!