Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akiknek sűrű a hajuk, mit...

Akiknek sűrű a hajuk, mit csináltok mosás után, hogy ne álljon annyira szét?

Figyelt kérdés
2012. aug. 2. 22:52
 1/7 anonim ***** válasza:
megszárítom és kivasalom.. mást nem tudok vele csinálni de így is szét áll de nem annyira.. de nekem van két oldalt babahajam szóval az nagyon fürtös így muszáj vasalnom..
2012. aug. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
fodrásszal ritkítasd meg és akkor nem lesz olyan sátras. egy jó vágással megoldódik.
2012. aug. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én fennhagyható simító/formázó krémeket/hajvégápolókat szoktam a végére tenni
2012. aug. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én kivasalom ..nemtudom mért de nekem puhább is lesz tőle :DD
2012. aug. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon vastag hajam van, de nagyon hosszú is, és sosem áll szét. Gondolom lehúzza a súlya is. Meg alapból olyan sampont használok, ami nem szárítja ki, mert a legtöbbeknek attól szokott szállni. Ja meg nem használok hajszárítót, mert attól sokkal nagyobb volumene lesz.
2012. aug. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon vastagszálú a hajam és nagyon dús, a fejem is nagynak hatott, sokan viccelődtek, hogy oroszlánsörény. Engem idegesített, hogy órákig kellett babrálnom így levágattam rövidre és tudd meg kényelmesebb, és még a fejem is kisebbnek tűnik!
2012. aug. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem olyan a hajam, mint Meridának a Merida a bátorban, és mindenki kisoroszlánnak hív, de én imádom, hogy ilyen a hajm, eszem ágában nincs kivasalni, sőt, mégcsak fésülni sem szoktam, max hajmosás után... nem is tudnám máskor :D

[link]

csak nem ennyire göndör, de legalább ekkora

2012. aug. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!