Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Próbáltátok már magatoknak...

Próbáltátok már magatoknak vágni a hajatokat? Milyen lett?

Figyelt kérdés
Gondoltam levágom magamnak a hajamat de félek, hogy elrontom!!!:D Hátközépig ér, féloldalas frufrum van, de már lenőtt...
2012. aug. 3. 02:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Én 3 éve magamnak vágom és tök jól csinálom. Jó mondjuk előnyben vagyok mert milliószor láttam az anyámat hajat vágni (nem fodrász, de kiskoromba ő vágta nekem és a tesómnak), meg tv-be is láttam dolgozni a fodrászokat. De szerintem ha tükör előtt csinálod akkor nem tudod elrontani.
2012. aug. 3. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A frumfrumat mindig magamnak vágom, mert a fodrászok mindig elcseszik. :D
2012. aug. 3. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én idén hülyeségből bele vágtam ..hát eléggé elcseszett lett de nem feltűnő de a frufrum olyan mintha fodrász csinálta volna ^^
2012. aug. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindig magamnak vágom, igaz én csak a végét szoktam egyenesre. Könnyű levágni, mert nagyon hosszú (jóval fenék alá ér a hajam), és hullámos/göndör is, úgyhogy az sem látszana, ha nem lenne teljesen egyenes. Már 7-8 éve nem voltam fodrásznál, de eddig senki nem vette észre. :D
2012. aug. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én magamnak igazitom...ollóval és borotvával...mellközépig ér a hajam...borotvával a tépés miatt...aztán ollóval igazítok ami nem ugy áll, ahogy kéne:)

23L

2012. aug. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Doruss ***** válasza:

Hogyha csak az a bajom, hogy töredezett, mindig magamnak csinálom, mert fölösleges ezért fizetni a fodrásznak, meg amúgy sose úgy csinálja, ahogy én akarom.

Nem szoktam elrontani egyébként, de nem csinálom valami profin. Úgy szoktam, hogy - mivel lépcsőzetesre van vágva - tincsenként föltűzöm, és mindig egy-egy tincsnek vágom le a töredezett végét, hogy a különböző hosszúságú tincseket is meg tudjam nyesni. Így nem lehet elrontani :)

2012. aug. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én elég sokszor vágtam már bele a hajamba,volt h nagyon elcsesztem mivel nekem is lenőtt a frufrum és egyenesen vágtam ami elég hülyén nézett ki,mintha hiányzott volna 1 tincs a hajamból..De am még mindig magamnak vágom,de csak elől a frufrumat és ha neked is levan nőve,akkor nyugodtan vághatod csak figyelj h kicsit ferdén tartsd az ollót.A többi részből meg ne vágj,mert csak elrontod,nagyon nehéz így magadnak..
2012. aug. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!