Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti is azt tapasztaljatok,...

Ti is azt tapasztaljatok, hogy a fodrászok szinte mindig rövidebbre vágatják a hajt, mint ahogyan az illető szeretné?

Figyelt kérdés
Többnyire "stílusra", "divatra" vagy "töredezésre" hivatkozva sokszor tapasztalom ezt
2012. aug. 4. 00:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el mindenki fodrásza ilyen. kevés kivétel van...
2012. aug. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen. Nem rég voltam egy új fodrásznál, mert felajánlotta, hogy megcsinálja a hajamat, én meg mondtam: Miért ne?

Kértem, hogy csak fessen, esetleg egy egészségügyi vágást csinálhat, és ne legyen lépcsőzetes. Hát vágott vagy 6 centit a hajamból, és az alja lépcsőzetes lett. Pedig így is csak vállig ér a hajam. Előtte örültem, hogy legalább a lapockámig leért, most megint várhatok legalább fél évet. Nagyon dühít.

Soha többet nem megyek vissza. Szerencsére a régi fodrászom nem ilyen, ő inkább nem vág a hajamból, mert tudja, hogy ha vágna akkor az nekem már túl rövid lenne. :)

2012. aug. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen, én is mindnél ezt tapasztaltam, legutóbb még meg is említettem hogy az előző fodrászom mindig olyan béna volt hogy rövidebbre vágta mint akartam. Erre ő is ezt csinálta.

Hát jó... ezek után én már magamnak vágom a hajam, rájöttem hogy úgy lesz csak olyan amilyet akarok. Legutóbb youtube videók alapján kezdtem hajat vágni magamnak, marha jó lett. A fodrász nem volt képes ilyenre vágni sose...

2012. aug. 4. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
az enyém szerencsére hosszúhaj-párti, neki is hosszú haja van, és nem vág sokat. Ha nagyon törik, inkább meg szoktam kérdezni, hogy mennyit muszáj vágni, hogy ne érjen sokk. De még sosem vágta extrém rövidre nekem egy fodrász sem. Olyan viszont volt, akit megkértem, hogy álljon neki még egyszer, mert meg sem látszik, hogy hozzányúlt.
2012. aug. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Volt velük nekem is ilyen gondom. Elmentem, hogy 5 cm-t vágjon a hajamból, erre 15-öt levágott, mert hogy "muszáj volt". A fenét muszáj. Ha az egész hajam törött lenne és én azt mondanám, hogy 2 cm-t vágjon a végéből, akkor neki az lenne a kötelessége, hogy 2 cm-t vágjon. Ő egy szolgáltató, azt kéne tennie, amit mondanak neki, nem levágni mindenki haját akkorára, amekkora neki tetszik.

A barátnőm rosszabbul járt, neki csípőig ért a haja, elment, hogy a végét levágassa, megmondta, hogy kb. 5 centire gondolt, erre váll alá levágta neki. Gondolhatjátok, hogy ki volt akadva...

Én azóta nem mentem fodrászhoz, mióta velem ezt megcsinálták, mindig magamnak vágom a végét. Teljesen jó így, egyáltalán nem látszik rajta. A húgomét is én vágom.

2012. aug. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sajnos szinte mindenki fodrásza ilyen.
2012. aug. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
igen mert amikor vágja vizes a hajam és hosszabb és amikor megszárad rövidebbnek látszik. de am van olyan fodrász aki annyit vág h olyan legyen amilyet szeretnék...
2012. aug. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is sokszor tapasztaltam,h (volt hogy sokkal) rövidebbre vágták a hajam, ezért mikor legutóbb mentem fodrászhoz, direkt kevesebbet mondtam,mert arra számítottam,h majd ő is többet vág, erre még kevesebbet vágott,mint amennyit elképzeltem, így meg se látszódott,h fodrásznál voltam, kidobtam 3500 Ftot az ablakon...
2012. okt. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja ma már inkább magamnak vágom, sőt anyukám és párom haját is én vágom, így legalább olyan,lesz,mint amilyet megbeszélünk!
2012. okt. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!