Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha a hajamat éjszakára bekenem...

Ha a hajamat éjszakára bekenem tojással, és ráhuzok egy zacskót meg egy sapkát, akkor mi lesz vele?

Figyelt kérdés
Hogyan tudom nagyon gyorsan megnöveszteni a hajamat?
2012. aug. 4. 22:27
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és azt még elfelejtettem, hogy 14vok, és most elkezdhet befelé göndörödni a hajam?
2012. aug. 4. 22:29
 2/7 anonim ***** válasza:
Jó lesz,csak kérlek csinálj nekünk egy képet igy magadról
2012. aug. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudod nagyon gyorsan megnöveszteni. De már ezer ilyen topic-ban leírta 5 millió ember. Szedjél hairclinic kapszulát, az nem hízlal és még jó is. És éjszakára nem hagyj rajta tojást. Nem fogod tudni rendesen kimosni reggel.
2012. aug. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Reggelre baromi büdös lesz. A tojást amúgy is inkább tisztításra jó használni, mert szárít.

A hajnövekedésre szedj B vitamin komplexet. A külsőleg alkalmazható dolgok nem érnek semmit. A vitaminok is kicsit gyorsíthatják, de azoknak is hónapok kellenek, mire látványos lesz a változás.

2012. aug. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
jó büdös lesz a fejed,mivel lakásban is van vagy 30 fok és reggelre meg is zápul a tojás,ami jó ideig bűzleni fog a fejeden hiába mosod le:D
2012. aug. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Off: én aludtam már el tojásos pakolással a fejemen, dög melegben, semmi szaga nem lett tőle a hajamnak. Reggel hajat mostam, tettem rá hajvégápolót, és semmivel se volt rosszabb szaga tőle, mint máskor.

On: a haj SEMMITŐL nem kezd el extrém gyorsan megnőni...

Megfelelő étrenddel (ami tartalmaz minden szükséges vitamint és ásványi anyagot), és gondos hajápolással lehet szép hosszú hajad, de ehhez rengeteg idő és türelem kell, pár hét alatt nem lesz hosszú haj a rövidből semmitől.

A tojássárgája meg jól táplálja a hajat, de gyorsabban tuti nem fog tőle nőni...

2012. aug. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, inkább le mostam még este, és kicsit kisimulat a hajam tőle, de nem lett büdös mert nem 30 fok van hanme 18, mert most csináltattunk légkondikat, ugy hogy a szobákba vannak ilyen álmenyezeti kazettás klimák, van a nappaliba is egy iilyen meg a többire van egy nagy óriási oldalfali split, meg van 2 kültéri egy sima invertes, meg egy multi variálható inverter
2012. aug. 5. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!