Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A borotvától mindig kipattogok...

A borotvától mindig kipattogok. Ez azt jelenti, hogy hasonlóképp járnék a gyantával és az epilátorral is?

Figyelt kérdés

2012. aug. 5. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem. Én mikor borotvát használtam, minden szőrtüszőm begyulladt. Most cukorgyanta+epillátor kombót használok. Olyan a bőröm, mint a babapopsi :)
2012. aug. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkinek máshogy van, ki kell tapasztalni. Nekem pl. a karommal van úgy, hogy a gyantától és az epilátortól az egész kipattog, a borotvától semmi gond. A lábamnak egyiktől sincs semmi baja.
2012. aug. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez bőrtől függ. Hogy milyen típus, mennyire érzékeny, stb.

Én cukorgyantától is hetekig piros vagyok, epilátortól pöttyös és szőrbenövéses, borotvától kipattogok néha... de hát az én bőröm extra érzékeny.

2012. aug. 6. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Lábam borotválom, nem pattog ki, de a hónaljam és lent csak epilátort használok, mert nem bírom borotválni. Egyébként nem tudom kinél hogy van, de hetente kell epilálnom, mert már másnap is látszik, hogy nő....
2012. aug. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az epilátort is fertőtleníteni kell minden alkalommal, ha végeztél
2012. aug. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Helló! Próbáld ki a burov kenőcsöt, patikában adnak, egy fertőtlenítő krém, semmi illat.A kipatogásra már sok ismerősnek bevált!
2012. aug. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kösz a tippet!:)
2012. aug. 14. 11:29
 8/8 anonim válasza:

Nincs mit! Egyébként a rendes neve:

Unguentum aluminii acetici tartarici FoNo VII. Parma


Írd meg , ha bevált!

2012. aug. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!