Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti elfogadjátok a feleségetekn...

Ti elfogadjátok a feleségeteknek/párotoknak hogy meg kell várni 2 gyantázás között hogy kinőljön a szőr?

Figyelt kérdés

A feleségem havonta jár gyantáztatni,de 2 gyantázás között kb fél centire kell hogy megnőljön a szőr.Ez engem nagyon zavar,de a borotvától teljesen kipattog.


Csak én irtózom ettől vagy ti is így vagytok?Mennyire várjátok el a szőrtelenítésT?


2012. aug. 6. 08:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj: én félig-meddig megértem azt, hogy zavar, ha kinőtt a szőr. Engem is zavar, hogy X hétig várnom kell, mire mehetek gyantáztatni (csak az intim területet gyantáztatom, a többit epilálom és/vagy borotválom). De! Sokkal kényelmesebb a gyanta, mert a borotvától nekem is állandóan kipattogott, plusz ez sokkal alaposabb. És az, hogy férfi vagy egyáltalán nem kifogás, mert pl engem is nagyon zavar, ha a barátom borostás, vagy ott a kis hónaljkutya, de nem akadok fenn rajta és nem teszem szóvá, hiszen őt választottam. Ugyanúgy ő is elfogadja, hogy sajnos eltart egy ideig, mire mehetek gyantáztatni.
2012. aug. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Engem egyáltalán nem zavar,pedig az én feleségem aztán igazán szőrös alkat.Ha mindig sima lábat akarna napi 2x is borotválnia kéne,annyira erős a szőre.Ő meg a gyantát,epilátort nem bírja,vagyis nagyin csúnya lesz tőle a bőre,ezért borotvál.Télen viszont egyáltalán nem szőrteleníti,ilyenkor jó nagyra nő a szőre,de engem így sem zavar,elfogadom,hogy ilyen,ettől függetlenül ápolt,nagyon csinos nőci.
2012. aug. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!