Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hányas faktoros napvédő tej a...

Hányas faktoros napvédő tej a legjobb? Valakinek van nivea protect bronze napteje?

Figyelt kérdés

eléggé barna bőröm van, párszor voltam szoliba. Fogunk menni kirándulni az osztállyal és megyünk strandra is. a 20 faktoros krém elég?

Ilyet szeretnék venni : [link]

Szerintetek?


2010. jún. 12. 11:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik nem égsz le könnyen, de ha idén először strandolsz akkor vegyél 30 faktorosat, az nekem is mindig jó. De persze a bőrtípusod, hogyha olyan akkor a 20-as is jó, csak ugye elővigyázatossag :))
2010. jún. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a 30-ast ajánlanám inkább.
2010. jún. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hát szerintem nem igazán elég. Egyszer volt egy 30 faktoros krémem , igaz nem nivea vagy garnier volt . Egyből leégtem tőle. Azotától csak 50+ faktorossal foglalkozok és csak Nivea és Garnier(múlt évben használtam és nagyon jó volt).Ami még nagyon fontos hogy vizálló legyen , mert ha strandolsz nem sok idő kell hogy lejőjjön. Ez a két fontos dolog. Remélem tudtam segiteni .
2011. aug. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!