Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ezzel a házi praktikával...

Ezzel a házi praktikával tényleg szőkülni fog valamennyit a hajam? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szóval kell 1 tojás, olívaolaj, méz és hajbalzsam.. a pontos arányokat nem tudom, azt írták h ahogy érezzük...Akkor ezt felkenjük a hajunkra, kiállunk vele a napra minimum 20 percet, lemossuk, és állítólag 1-2 árnyalattal szőkébb lesz, persze én sem platina szőke hajat akarok, csak egy kis frissítést a barna hajamnak.
2012. aug. 6. 23:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Hnap kiprobálom aztán irok:D
2012. aug. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Vevus blogjáról? :D
2012. aug. 7. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Megírod majd az eredményt? Kíváncsi vagyok. :D Amúgy a méztől nem fog ragadni a hajad? Szerintem abból tuti nem kell sok. :D
2012. aug. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Persze megírom:D de víz is kell nem? Ha kapok választ neki is állok
2012. aug. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szükséges víz, de ha nagyon sűrű lesz akkor egy kicsit bele lehet rakni. Bár nem tudom, csak tippelek :D
2012. aug. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát most megcsináltam, vizes hajra raktam fel, 45 percet kint ácsorogtam, lemostam, szárítottam csak most beszívódott az olívaolaj, és nem tudom rendesen megszárítani, mert vizes marad... de szerintem nem változott sokat amúgy:D de puha a hajam meg minden
2012. aug. 7. 13:07
 7/8 anonim ***** válasza:
Én használtam kamillát is , a vége világosabb
2012. aug. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azt mondják, hogy a 3-4. alkalommal fog elkezdeni világosodni.. lehet még csinálom párszor, mert a méz meg a többi még jót is tesz a hajamnak, szóval nem ilyen citromlevet meg ecetet öntögetek rá:)
2012. aug. 7. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!