Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnek tanacsokat kerni....

Szeretnek tanacsokat kerni. Szeretnek valamennyit izmosodni,180cm es 57 kg vagyok (sajnos). Milyen hazi modszereket tudtok ajanlani, amik be is valnak es tudok valamit magamra szedni?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon vekony vagyok,vekonyak a karjaim es a labaim is.Most eppen a Fegyencedzest vegzem,szerintetek vigyem tovabb,fogok vele erni valamit??Kerem segitsetek,koszonom!
2012. máj. 9. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Végezheted a fegyencet, erőt és állóképességet is ad, de ha nagyobb izmokat szeretnél később, akkor inkább a súlyzós edzést ajánlom.
2012. máj. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egy pár szerelhető egykezes súlyzó, egy egyenes rúd és egy állítható pad elég az otthoni alapozáshoz. A tömeged viszont étrendfüggő. Csinálhatsz te fegyenc, fegyőr meg vadőr edzést is, ha nem eszed meg amit kell. Először nézz utána a megfelelő étrendnek. Ajánlott olvasmány bodybuilder.hu Jó böngészést!
2012. máj. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek, kezd ezzel: [link]
2012. máj. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Montez által linkelt oldalon minden kérdésedre választ kaphatsz. Azokat olvasd el figyelmesen, tartsd be őket lelkiismeretesen, és jönnek az eredmények. Sok kitartást hozzá!
2012. máj. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!