Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Magyarországon a természetes...

Magyarországon a természetes vörös, vagy a fekete hajszín ritkább?

Figyelt kérdés
2012. aug. 7. 10:29
 1/4 anonim ***** válasza:
A természetes vörös. Mivel van egy csomó kreol magyar is. Meg persze itt vannak a romák is.
2012. aug. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem az igazi fekete.

a cigányoknak sem fekete hajuk van, hanem nagyon sötétbarna.

én még nem is láttam igazi fekete hajú magyar embert - tudjátok, melyik az igazi fekete, amelyikre ha rásüt a nap, kékesen csillog

2012. aug. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%
Egy magyar embernek nem lehet természetes fekete haja, ahogyan egy romának sem, még nekik is csak nagyon nagyon sötétbarna. Igazi fekete hajuk csak az ázsiaiaknak és az afrikaiaknak van.
2012. aug. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
bocs, én magyar vagyok, mégis igazi fekete hajam van. bár az őseim között voltak ázsiaiak, de a külsőmön egyáltalán nem látszik meg (kivéve a hajam színét)
2012. aug. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!