Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Novemberben lesz a szalagavató...

Novemberben lesz a szalagavatóm. Most vállig ér hajam. Szerintetek megkockáztathatom, hogy levágatom a hajam? Nagyon rövidre.

Figyelt kérdés

Igazából nem fogok keringőzni, így nem lesz olyan habos babos esküvői ruhám. Szóval alapból sem néznék ki úgy mint egy hercegnő, vagy menyasszony.

Még 3 centit nőne a hajam addig. És az nem sok. Kb a kulcscsontomig érne.

[link] Pontosan ugyan ilyen, csak sokkal dúsabb.

És valami ilyesmire gondoltam: [link]


Nagyon hasonlítok Demi Lovato jelenlegi külsejére. [link] Az arcformánk szerintem ugyan olyan, és a testünk is hasonló. - Tudom, hogy most szőke, de ugyan ilyen a testalkata.



2012. aug. 7. 23:42
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy egyáltalán jól állna-e?? És ha nem, akkor szerintetek mi állna jól??
2012. aug. 7. 23:43
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az a rövid haj vékonyabb archoz jó, neked nincs vékony arcod ezért inkább valami hosszabb haj előnyös ami takarja is oldalt kicsit. Persze ettől még levágathatod, ez csak haj, majd megnő... az meg teljesen mindegy hogy milyen a hajad a szalagavatón, nem kötelező a hosszú haj ott sem.

Novemberig meg egy egészséges haj kb. 5-6 cm-t fog nőni.

2012. aug. 8. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha ilyen szögletes az arcformád, ne vágasd le, mert lágyítani kell a hosszabb tincsekkel. Szerintem inkább vágass valami jó fazont a saját hosszadból.
2012. aug. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Tegnap levágattam egy másik fazonra, a saját hosszamból, de szörnyen néz ki. Se túl hosszú, se túl rövid. Ahhoz nem elég hosszú, hogy feltudjam gumizni, ahhoz meg nem elég rövid, hogy ne idegesítsen.

Pont most próbálom rábeszélni a fodrászom, hogy este ugorjon már át és csináljon vele valamit. Valószínűleg levágatom jó rövidre.

2012. aug. 9. 16:53
 5/8 A kérdező kommentje:

Pontosan éjfélkor végeztünk!! De iszonyatosan jó lett a hajam!!!!! Imádom!!!!!

Nem olyan lett mint a képen, hanem sokkal rövidebb, inkább ilyen pixie.. 2008-9 körül P!nknek volt hasonló haja. Imádom!!

Azért köszi a segítséget!! :)

2012. aug. 10. 00:09
 6/8 anonim válasza:
100%

Én egy éve tettem meg ugyanezt a lépést..

Először nem volt jó.. Nem tudtam összegumizni, de idegesített.

Tehát a következő alkalommal jó rövid lett, és imádom. Sokan megbámulnak, sokaknak nem tetszik, de nem érdekel, mert én így érzem magam jól.

2012. aug. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Teljesen egyet értek veled!! Sose hittem volna, de evvel a rövid hajjal sokkal nőiesebbnek érzem magam! Fantasztikusan érzem magam a bőrömben.

Attól féltem, hogy a férfiak kevésbé fognak érdeklődni felém, ha szinte olyan rövid a hajam, mint nekik. De ez baromság!! Ma voltam szórakozni és talán még többen is megnéztek maguknak, mint eddig.

Örülök, hogy neked is bevált a rövid frizura...

Fantasztikus! :))

2012. aug. 11. 04:01
 8/8 anonim válasza:
Ja és nekem decemberben lesz a szalagavatóm :D
2012. aug. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!