Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyibe kerül a mandula- és...

Mennyibe kerül a mandula- és a kókuszolaj?

Figyelt kérdés
gyógyszertárba és bioboltokban...

2012. aug. 8. 10:54
 1/3 EagleHUN válasza:
A kókuszolajat kókuszzsír néven éred el és pont tegnapelőtt néztem egy bio boltban egy 0.5 kg -os tégely olyan 1500 HUF volt.
2012. aug. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mandulaolajat a dm-ben vettem anno, asszem 1200 Ft körül volt kb. 100 ml. A kókuszolajból az extra szüzet érdemes venni, igaz az drágább. Bio boltban 2000 Ft körül volt egy 250 ml-es tégely. Én a VCO márkájút vettem. Hajra használom hajvégápolóként, de ez a mennyiség évekig elég lenne.

Ha hajra szeretnéd inkább a kókuszolajat ajánlom, azt könnyebb eloszlatni és jobban beszívódik.

Én gyógyszertárban még nem láttam ilyeneket. Lehet a nagyobb városokban van, de nálunk egyikben sincs.

2012. aug. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
szia én a héten vettem kókuszolajat a herbaházban :) Fél kiló 800 ft volt ,de megérte! Sokkal jobb ízűek a kaják vele :)
2012. aug. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!