Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az intim résznél tényleg jobb...

Az intim résznél tényleg jobb ha valamilyen szőrtelenítő krémet használunk borotválás helyett?

Figyelt kérdés
A barátom azt mondja, hogy a borotválástól nem leszek tök sima ha megveszek se, és inkább valamilyen krémet használjak. Ez tényleg igaz? És milyet használjak? Nem akarok drágát venni. Meddig tart a hatása? Köszi a válaszokat
2009. júl. 20. 13:51
 1/2 anonim ***** válasza:

hát nemtom, én hazsnáltam krémet, de nekem ronda fekete pöttyös maradt tőle, és lesem szedte rendesen, ahhoz még legalább dupla annyi ideig kellettvolna a krémet rajta hagyni, de mivel már kezdtem érezni h marja a bőröm, ezér leszedtem, piros is maradt utána.


a másik meg h kicsit paráztam is attól h az a dzsuva (a krém) ne kerüljön a hüvely környékére, merthát lehet sejteni h miket tartalmaz ha eccer lemarja a szőrszálakat...:S

2009. júl. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne használj krémet, mindenféle káros anyag van benne! + ott lent sok embernek nem is oldja fel a szőrszálakat...


Inkább gyantázz, vagy epilálj. Akkor teljesen sima leszel.


Krémekre rá is van írva, hogy nem lehet intim területen alkalmazni! De véleményem szerint máshol se kellene...

2009. júl. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!