Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak fiúként a...

Mit csináljak fiúként a göndör hajjal?

Figyelt kérdés

Több variáció van: Ha félhosszú akkor felkunkorodik és ilyen mikrofon beütésű lesz a fejem, ha növesztem akkor ugyebár a súly lehúzza és mint valami majom hippi úgy nézek ki.

De ilyen nagyon rövid hajat se akarok mert borzasztóan tojás fejem van, ja és az tök uncsi, mert csomó mindenkinek most ilyen oldalt felnyírt fentebb jobban meghagyott haja van. Köszi előre is


2012. aug. 11. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Vágasd max 10 centisre. Olyan kevés a göndör hajú srác, pedig olyan aranyosak :D
2012. aug. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
szerintem hagyd meg göndör haj for ever :)
2012. aug. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a hosszú göndör jól néz ki, ha össze van fogva.
2012. aug. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne und a göndör hajad, hanem legyél rá büszke! Én nagyon szeretem a göndör hajú srácokat :)
2012. aug. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nézd meg Harry Styles-t neki is göndör a haja és olyan cuki :)
2012. aug. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]

vágasd így, én örülnék ha göndör hajam lenne, most ilyen gagyi az egész. :P

14/F

2012. aug. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd meg egy kicsit hosszúra, ha meg ilyen rokkeres a stílusod akkor meg is növesztheted.

De a göndör haj szerintem kifejezetten aranyos és jó, semmiképpen ne bántsd, vagy vasald ki.

2012. aug. 12. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!