Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok valami ötletet adni,...

Tudnátok valami ötletet adni, hogy mit kezdjek a hajammal? Valami extrát szeretnék bele, de nem szeretném, hogy túl feltűnő legyen.

Figyelt kérdés

A szemem színe kék, 20 éves vagyok. Természetes színe a hajamnak sötétbarna. Jelenleg világosbarna melírozott, egészen világos.


Nagyjából ilyesmi:

[link]


Ennél viszont hosszabb. Alapból a hajam hullámos, de néha alaposan begöndörödik a vége. Régen bántam, most már nem annyira. Néha vasalom, hajlok a tartós egyenesítés felé is.

Vidám vagyok, szeretem a színes dolgokat, de ugyanakkor a szolid, nőies dolgokat is. Inkább nőies vagyok, mint sportos.


A hajam hosszát nem szeretném elveszíteni, nem szeretnék bubifrizurát, és a sidecut sem jöhet szóba.


Tudnátok nekem segíteni? Szeretnék valami extrát a hajammal, hogy különleges legyen, és ne mindennapi. Bátran sötétíteném a hajamat, ha szükséges.


Nincs valakinek valami ötlet a tarsolyában? Vagy látott valahol valami képet? Én is kerestem egyébként, de nem találtam megfelelőt...


Köszönöm előre is! :)


20 L


2012. aug. 13. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem az ombre stílus nagyon tetszik, nem tudom, hogy állsz vele. Szerintem nagyon jó, bár nem annyira egyedi, már egyre több embernek van.


Esetleg hajszínváltás? Mondjuk egész sötét vörösesbarna? :)

2012. aug. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az ombre alapjában véve nekem is tetszik, egy gond van vele, amit te is említettél: már nagyon sok embernek van ilyen, és én nem szeretnék közéjük tartozni. :)


Most azon gondolkozok, hogy vékonyabb színes tincseket tennék bele, bár tudom, hogy ez sem világújdonság, mondjuk három színt alulra, amik néha felvillannak, vagy mikor össze van kötve a hajam... Hm.. :)

2012. aug. 14. 12:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Ó, az is tetszik nekem. Egyik ismerősömnek volt tavasszal ilyen haja. Neki egészen sötét tincsek voltak benne, pink és kék, közte pedig ilyen átmeneti lilás volt. Nagyon jól nézett ki, nálunk mondjuk kevés embernek van ilyen színes tincs a hajában. Viszont, ha megcsináltatod azzal vigyázz, hogy hajmosáskor nehogy összefogja a hajad többi részét. Ismerősömnek szőke a haja, és neki hajmosáskor nagyon fogott a haja, a víz is lilás volt és a törölközőt is megfogta, meg hát a színes tincsek melletti tincseket is megfogta.
2012. aug. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!