Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon zavaró egy lányon ha...

Nagyon zavaró egy lányon ha olyan Eva Mendes típusú anyajegy van az arcán csak kisebb? Emiatt az anyajegy miatt nincs önbizalmam.

Figyelt kérdés
2009. júl. 22. 00:55
 1/9 anonim válasza:
100%
Legyen önbizalmad. Lehet téged ez tesz különlegessé :) ez a szexepilled tanulj meg vele bánni éés barátkozni :)
2009. júl. 22. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nekem még soha nem jelentett gondot az, hogy egy kisebb anyajegy vagy a barátnőm arcán.


Emiatt ne aggódj és legyen önbizalmad ;]

2009. júl. 22. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem az arcod vagy a külsőd tesz valamilyenné,hanem a tulajdonságaid! Azokon múljon hogy van-e önbizalmad, ne azon az egyszem anyajegyen:)
2009. júl. 22. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
le is szedetheted ha zavar.. nem oyla drága.
2009. júl. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, de félek, hogy esetleg heg maradna utána. Meg már annyira nem zavar, kezdem elfogadni, szóval ha tényleg nagyon utálnám akkor lehet leszedetném, de egyenlőre még nem. Köszönöm a válaszokat! :)
2009. júl. 22. 23:04
 6/9 anonim ***** válasza:
Eva Mendest nem véletlenül nagyon szexi nőnek tartják. Szerintem sokkal jobb ha van valami egyéni de ízléses az ember arcán. Szóval nem attól egyéni, hogy olyan a haja mint valami paradicsommadárnak, vagy gusztustalan tetkószemöldöke van, hanem pl anyajegy vagy szeplő. Nekem is van nem is egy az arcomon és mindig annyi pasi akar velem összejönni hogy egy kezemen nem tudom megszámolni, sztem ez nem ezen múlik, sőt.
2009. júl. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ilyen anyajegye rengeteg nőnek van, és kb. semmit sem számít.
2013. dec. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Egyáltalán nem zavaró, sőt! Nekem is van az arcomon anyajegy, és a barátaim azt mondták, nekik kifejezetten tetszik. Mert ettől vagy különles! Legyen önbizalmad, de viszont ha tényleg gyűlölöd, akkor szedesd le. Nem túl drága
2013. dec. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen,meg kell tanulni vele élni.És gondolj arra,még a legszebb szinésznök sem távoliják el,akinek nikncs,az legtöbbször hamisit egyet magának.Mert a legszebb arcon is a kis hiba kiemeli,

aláhuzza a szépséget.

2017. szept. 8. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!