Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajszik! Milyen sampont és...

Csajszik! Milyen sampont és balzsamot használtok? Muszáj a samponnak és a balzsamnak ugyanolyannak (márka) lennie?

Figyelt kérdés
2012. aug. 14. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Miért lenne muszáj?

Nekem spec a samponom töredezett hajra való Syoss, a balzsam töredezett hajra való Gliss kur, a hajpakolásom szintén Gliss kur, de másik színű mint a balzsam, a hajvédő sprém- hajvasalás miatt- megint Syoss.


Azt használd, ami bevált. Ha ugyanaz a márka, akkor ugyanaz, ha meg nem, akkor hát nem:)

2012. aug. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem muszáj. jelenleg mindkettő loreál.
2012. aug. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hát én ragaszkodok hogy ugyanolyan legyen de nem muszáj persze:) Én pantene pro V festett hajra való termékcsaládot használok,nekem ez a tökéletes.
2012. aug. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem fontos, nekem még a fodrászom sem ugyanolyan sampont és balzsamot használ a hajamra.

Én általában head&schoulders sampont használok, mert ez vált be leginkább. Bár néha próbálkozok másikkal is, de más még nem vált be igazán.

Balzsamból most éppen kallos száraz hajra való balzsamot használok. Első pár használatkor nagyon jó volt, sokkal puhább és selymesebb lett tőle a hajam, mostanában már inkább csak könnyebb kifésülni, de azért elhasználom azt a keveset, ami még van. Ha elfogy, baleás szőke hajra való balzsamot fogok venni.

Pakolást pedig gliss kur shea vajas pakolást használok, ez egész jó, nagyon jó puha lesz tőle a hajam és az illatát is szeretem. Viszont legközelebb más pakolást fogok kipróbálni, valószínűleg a gliss kur ultimate repairt fogom kipróbálni, de még nem biztos. :D


17/L

2012. aug. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Samponból és balzsamból a Balea szőke hajra való termékcsaládját használom. Az az első szőkéknek való termék, ami tényleg világosított a hajamon. Az ára is szuper.

A kifésülőspraym Schauma, olyan rózsaszín a flakonja, nem tudom, mi a neve. Nagyon szép fényessé és könnyen kifésülhetővé teszi a hajam.

Hajszárításhoz használok hővédőt, Hot Straight a L'oreal-tól. Hullámos hajam van, de olyan egyenessé teszi, mintha kivasaltam volna. És még másnap sem hullámosodik vissza. Az ára picit hźós, de megéri, mert nagyon sokáig elég.


18/L

2012. aug. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Avonosat. Nem muszáj.
2012. aug. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is Avonosat.
2012. aug. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!