Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miteszeres bőr. Mit tehetek...

Miteszeres bőr. Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
Már tini korom óta tiszta miteszer az egész arcom, hiába jártam kozmetikushoz, hiába kezeltem magamnak itthon. Egyszerűen sehogy nem tudom őket eltűntetni. Van valami praktika erre?

2012. aug. 14. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:
bőrradír, tonik, ne egyél fűszeres/zsíros kajákat, a mogyoró evés is tilos, igyál sok folyadékot minden nap, de ne cukros üdítőt, hanem sima vizet :)
2012. aug. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia menj el gyerek kórházba öhm.. bőrgyógyászat kezelésre ha tini vagy akkor tök ingyenes csak a gyógyszerért kell fizetni nekem régen naon sok mitetszem volt de egy év után el is tűnt, naon látszik a változás :]
2012. aug. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Használok bőrradírt, tonikot is. Sokat iszok vizet, mivel szoptatok és ahhoz sok folyadékra van szükség, h legyen tejcsi :))) Nem vagyok már tini, azért írtam, h tini korom óta... De azért köszönöm a kommenteket :)
2012. aug. 15. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!