Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha rendszeresen epilálom a...

Ha rendszeresen epilálom a lábamat és utána leborotválom az olyan mintha nem epiláltam volna?

Figyelt kérdés
2 hetente epilálom a lábam de most úgy volt hogy még kellett 3 nap hogy le bírjam epilálni de már azért látszott. Később kiderült hogy megyünk vacsorára és mivel nyár van ezért térdgatyába akartam menni de a szőr látszott és ezért leborotváltam. Szóval hogyha renderesen epilálom és párszor leborotválom akkor az epilálás felesleges volt?

2012. aug. 16. 15:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem.

Az epilátor hatékonysága hosszútávon fog érvényesülni.

Az hogy néha leborotválod és aztán pár nap múlva nekiesel az epilátorral, az nem fogja befolyásolni a hosszútávú ritkulást, vagy gyengülést.

Nincs egész évben nyár így nem kell egész évben hip-hop lekapnod ha esetleg egy be nem tervezett esemény miatt meg kell szabadulni tőlük.


Folytasd csak az epilálást; én is lekapom néha borotvával, ha épp véletlen úgy alakul és nincs időm az 1-2 órás procedúrára meg az utána levő "nyugalmi időszakra"!:)

2012. aug. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%

Néha én is lekapom borotvával,de mindig bosszankodok utána mert több szőrt kell utána leszednem epilátorral. Ha csak epilátort használok akkor ritkábban kell szednem.

De hogy most pár alkalommal leszeded borotvával gond nincs,csak annyi hogy legközelebb epilálásnál többet kell dolgoznod:)

2012. aug. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ohh köszi akkor megnyugodtam :)
2012. aug. 16. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!