Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tüntessem el a pattanás...

Hogyan tüntessem el a pattanásaimat miteszereimet?

Figyelt kérdés
Semmi sem jó az arcomra, 15 éves lány vagyok! Anyukám szerint azért vagyok pattanásos mert pubertás korban vagyok, jó ezt én is elfogadom, de ennyire nem kéne annak lennem! Voltam már kozmetikusnál is,sok féle bőrradirt, arc maszkot stb.. használok, de semmi sem jó rá! Ha tudtok valamiben segíteni akkor megköszönném:)
2012. aug. 18. 16:11
 1/7 anonim válasza:
kend be citromlével
2012. aug. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Szia.

Ezt a trükköt én itt,a gyakorin olvastam és nekem bevált. Bevizezed az arcod,egy fürdéshez használható hablabdát i bevizezel és bedörzsölöd babaszappannal.Ezzel jó alaposan átdörzsölöd az arcod,majd lemosod.Ezt mindennap végezd el. Nekem 1 hét alatt szép lett a bőröm,pedig 23 éves koromig sok mindent kipróbáltam. Eredetileg úgy írták,hogy az arcodat szappanozd be és úgy dörzsöld át,de nekem lefolyt a szappan és inkább a hablabdát szappanozom be.

A szappan leszárítja a pattanásokat,a labda alaposan kitisztítja a pórusokat,eltávolítja az elhalt hámsejteket.

2012. aug. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Arclemosó? Nekem a bevált! Csak arra figyelj, hogy ne kenj minden vegyszert meg ilyeneket az arcodra!
2012. aug. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Itt olvasgattam a válaszokat és az egyik válaszoló ( nem akarok kötözködni), azt írta, hogy a szappanos labda hatásos. Ez így is van egy ideig, de ha hosszútávon használod csak kiszárítja a bőrödet. Hányszor voltál már kozmetikusnál? Mivel azt írtad, hogy nagyon pattanásos vagy a kozmetikus nem is tudja azokat rögtön eltávolítani. Csak sokadik kezelésre lesz igazán maradandó eredménye. Mivel ő az arctisztításnál kinyomkodja a miteszereidet (amik nagyban okozzák a pattanásaidat), többszöri kezelésre sokkal kevesebb lesz belőlük és a folyamatos tisztítás hatására kevesebb pattanásod is lesz. Szerintem mindenképp menj el hozzá még jó pár alkalommal és hidd el meg lesz a gyümölcse. :)

Ha van még kérdésed nyugodtan írj :)

2012. aug. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon rendesek vagytok, köszönöm a válaszaitokat!:) Egyébként ezt a baba szappanos módszert már én is alkalmaztam, de sajnos nem vált be..csak túlságosan kiszárította a bőröm!De azért köszi:)..kozmetikusnál pedig 2 szer voltam arckezelésen, de mindig csak csúnyább lett az arcom, ezért megijedtem h el ne fertőzzön és így abba hagytam, most pedig bőrradírt használok, de szinte semmi nem válik be!://
2012. szept. 4. 19:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem még ha belefér akkor egy párszor menj el a kozmetikushoz, mert idővel tisztulni fog. Először nekem is úgy volt, hogy pattanásosabb lettem, de kb 3-4 kezelésre látványosan elkezdett tisztulni. :D
2012. szept. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én Gerovital Plant termékeket használok és megvagyok velük elégedve. Reggel használom az arctisztító gélt, tonikot meg krémet és utána egy korrektort ami szintén Gerovital termék. Este szintén antibakteriális gél, tonik, krém és még egy ultraaktív krém. + egy héten 2 szer kamillás gőzölés után Clean and Clear miteszereltávolító arcradírt használok. Nekem ez a módszer elég hatásos. 3 hete használom ezeket és sokat javult az arcbőröm, csak ajánlani tudom. Remélem segítettem. 17L
2013. jan. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!