Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Férfiak-fiúk! Borotválkozás?

Férfiak-fiúk! Borotválkozás?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Most fogok először borotválkozni,és lenne egy-két kérdésem.Az elektromos borotvát is ugyanúgy kell használni mint a simát-lehúzni?És ti melyik gillette borotvazselét ajánljátok?Hidratálót érdemes hozzá venni?14/f

2012. aug. 18. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elektromoshoz nem kell se zselé, se hab. Az szárazon megy, csak előtte célszerű arcot mosni szappannal. Valamilyen aftershave jó ha van, mert az fertőtlenít.
2012. aug. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jajj,nem elektromosra gondoltam,hanem erre:Gillette Fusion Proglide Power
2012. aug. 18. 17:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sima eldobható borotva is lehet nem hiszem hogy olyan erős lenne még az arc szőrzeted :)
2012. aug. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tényleg felesleges ilyen drága eszközt venned. Ahogy írták már, egy csomag sima eldobható borotva jó lesz, de vehetsz cserélhető pengést is, amihez adnak egy db fejet. Ha jobb minőségű, pl. Gillette, hónapokig ki fog tartani.
2012. aug. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Okés :) Köszönöm a válaszokat,csak féltem hogy elvág :D Dehát kibírom xD
2012. aug. 18. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!