Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Aki hasznalja mi a velemenye...

Szisztöp kérdése:

Aki hasznalja mi a velemenye az illat utanzatokrol? Jo es rossz egyarant. Tudom hogy az erdeti az igazi de van akinek nincs penze ugye ra.

Figyelt kérdés

2012. aug. 19. 08:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem van egy Bruno Banani és egy Naomi Campbell parfüm utánzatom és teljesen jó. Hallgató vagyok még, nincs keresetem amiből tudnék 5-10 ezer feletti áron vásárolni eredeti parfümöt, ezekhez meg 790Ft-ért jutok hozzá a fodrászkellékesben. Szinte észre sem lehet venni a különbséget. Nagyon tartósak és az egyik szaktársam is megkérdezte már, hogy ez Bruno Banani? Megérezte, mert neki több évig ezt a parfümöt használta, csak eredetibe. Szóval annyira nagy különbség nem lehet a kettő között.
2012. aug. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
persze ki lehet fogni nagyon jókat, de az én orrom nem tudom miből van, rettenet érzékeny... már próbáltam én is fújni magamra olcsóbbakat, az is megtenné, de úgy hidd el, hogy befújtam magam vele másodjára, és annyira rosszul éreztem magam, hogy hányingerem lett az illattól, alig vártam hogy hazaérjek és lefürödjek. ha nincs pénzem ezek után, inkább semmit nem fújok magamra, de utánzatot semmiképp, mert émelygek tőle...
2012. aug. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!