Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha magas a homlokom, ami nem...

Ha magas a homlokom, ami nem áll jól nekem (sztem), és göndör a hajam, és beszárítás sem segít, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy ideig vasaltam a frufrumat, de teljesen szétégett, ráadásul a bazimagas homlokommal még utcára is kéne járnom. Emiatt a magabiztosságom az utcán a béka segge alatt van. Szóval, első kérdés: mit tehetnék? És második: ha véletlenül esetleg mégis jól állna a magas homlok: a fiúknak az bejön? (Ha lehet, minél hamarabb a választ, iskolakezdésre szeretnék magabiztos, és szép lenni!! :D

14/L


2012. aug. 19. 19:48
 1/6 Réka SZJ ***** válasza:
legyen fufrud tovább, és ha magadnak tetszel akkor minden rendben.
2012. aug. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A baj csak az, hogy a frufrum ugyebár göndör. Mit kezdhetek vele? vasalás már nem jöhet szóba, ugye, említettem, hogy szétégettem a hajvasalóval...
2012. aug. 19. 19:55
 3/6 anonim ***** válasza:
hővédő ..de szárítsd be egyenesre a frufrud
2012. aug. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
kiírtam: a beszárítás sem segít. Pár perccel később már össze-vissza áll.
2012. aug. 19. 20:01
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem személy szerint nem tetszik.

Hordj sapkát.

2012. aug. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Áhh, tanárok megölnének... :)) De azért köszi
2012. aug. 19. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!