Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi idő alatt nől 10-15...

Mennyi idő alatt nől 10-15 cm-t a hajam a ricinus olajtól?

Figyelt kérdés
2012. aug. 20. 11:55
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
A hajad alapjáraton 1,5 -2,5 cm-t nő. A ricinus sem fog ezen változtatni, mivel ezt nem lehet befolyásolni.
2012. aug. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
mivel a ricinusnak hajnövesztő hatása van, ebből kifolyólag nem gondolom, hogy annyit fog nőni mint alapból ..
2012. aug. 20. 13:17
 3/6 anonim ***** válasza:

Nagyon kicsi hajnövesztő hatása van, mikor levágta a fodrászom fül alá érőre a hajam, sokkot kaptam, egyből mentem ricinusolajért, meg bánfiztam is közbe. Meg szedtem minden sz*rt, aztán most mell alá ér a hajam ér a hajam. (Februárba lett levágva)

De külön is próbáltam a ricinust, gyorsabban nem nő tőle, de szép, fényes, meg puha lett tőle a hajam. :)

2012. aug. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
én régebben már használtam és lényegesen gyorsabban nőtt tőle. :) csak sűrűn kellett használni..
2012. aug. 20. 13:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ha már használtad, akkor miért nem a te tapasztalataid alapján számolod ki, hogy mennyi idő alatt nőné meg?
2012. aug. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
mert az régen volt és nem igazán emlékszem, hogy mennyi idő volt..
2012. aug. 20. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!