Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valami jó olcsó (bb) házi...

Valami jó olcsó (bb) házi praktika száraz hajra?

Figyelt kérdés

Nem töredezett..most lett levágva belőle 4-5 cm. De mégis száraz..:/

Kicsit hosszabb mint hátközépig érő nagyon világosbarna a hajam, és nem festett.

Vasalni havonta 1x szoktam + ha megyek fodrászhoz 3 havonta.



2012. aug. 20. 21:52
 1/3 anonim válasza:
100%
Cukros balzsam félóráig rajta hagyod , esetleg tojással is összekotyvasztva . Létezik PRO_AGE olcsó Balea-s hajbalzsam , az is beválik. DE a táplálkozás is nagyon sokat segít az ügyön : A HELYES TÁPLÁLKOZÁS. Ne aggódj , és sok sikert!
2012. aug. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A ricinusolaj nekem bevált száraz hajra. Jó, nekem mondjuk most a nyáron extrém száraz a hajam, és a ricinus olajtól sem lesz teljesen egészséges és puha, de baromi sokat segít. Gyógyszertárban lehet venni 2 dl 300Ft körül van és sokáig elég. Nekem a 2dl majdnem 2 hónapig elég volt (nekem is hátközépig ér a hajam).


Amit még sokan ajánlanak, bár én még nem próbáltam az a kókuszolaj, mondjuk nem tudom, hogy ez mennyibe kerül.


De pl. az is nagyon jó, ha veszel egy üveg olívaolajat és azt kened a hajadra hajmosás előtt, rajtahagyod 2-3 órán át, majd alaposan megmosod a hajad. Ez mondjuk kicsit drágább, mert 1000Ft körül van, de nagyon sokáig elég egy üveggel. Akár ricinusolajjal is lehet keverni.

2012. aug. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm ((((:
2012. aug. 21. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!