Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hány éves korban kezd el egy...

Hány éves korban kezd el egy ember öregedni és az évek során mennyire látszik ez?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok és volt olyan,hogy azt hitték,hogy már a 30-hoz közelítek.Ez normális? Lehetséges,hogy ennyivel öregebbnek nézek ki? De az miért van,hogy valaki 30 évesen is kb úgy néz ki mint egy 20 éves és valaki pedig 15 évesen már úgy mint egy 20?
2012. júl. 14. 18:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Genetika.Engem 19 évesen 14nek néznek.Ez van.Az ember folyamatosan öregszik,nincs olyan hogy na most akkor x évesen elkezd öregedni.Csak az évek során jobban feltűnik..úgy értem megnézel egy emberről képeket..10évesen és 15évesen sok különbség van.20 és 25évesen nem igazán,sőt a legtöbb embernél szinte semmi,mig 25-30 évesen megint jobban látszik.És így tovább.
2012. júl. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A börben 21 éves kortól több a lebontó folyamat mint az építő. Persze ez nem egyik napról a mésikra történik fokozatosan billen át a mérleg nyelve. Az enyhébb ráncok 27 körül kezdenek már megjelenni. A minikai ráncok hajlam kérdése. Van akinek már 15 évesen van pl a homlokán. Én 28 éves vagyok, kozmetikus és már kezdem látni az enyhébb ráncokat, nem feltünő de tudom hogy pár éve még nem voltak ott....

21 éves kortól ajánlják a szemránc krémek használatát. Nem muszáj minden este de néha nem árt. de nem az 50 éves börre valót kell hanem a kornak megfelelőt.

Az hogy idösebbnek néznek gondolom nálad még nem a ráncok miatt van. Egyszerűen ilyen az arcod a kisugárzásod. Öltözékkel frizurával lehet fiatalítani esetleg.

2012. júl. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!