Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan barnulhatnék le hamar...

Hogyan barnulhatnék le hamar és tartosan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A baj az hogy nagyon nehezen barnulok a böröm nagyon fehér. Szoval a napon több honapig kéne kint ülnöm hogy barna legyek de nem igazán birom a napot probálok napozni de nem fogja meg a böröm vagy nagyon lassan. Szoliba nem akarok menni nem fog meg ez a dolog, szerintem veszélyes és nem akarom elcseszni a böröm. Barnitokrémen gondolkozdtam de azt mondták foltos leszek meg hogy befogja a ruháim tényleg igy van? Van valami más módszer? Semmi lézeres vagy hasonlo több tizezer forintos dolgot nem akarok. Tini pénztárcára gondoljatok. Irjatok le minél több modszert meg a barnitókrémről is.:) Köszönöm.<3



2012. aug. 22. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy részben jó a barnítókrém, de ha nem figyelsz oda tényleg befogja a ruhádat besárgul, és a tenyered is besárgul tőle. én amikor használtam gumikesztyűvel kentem fel de úgy foltos lesz, mert az egész tested szépen nem tudod bekenni, meg nem tul tartós, és nekem hamar ki is fogyott.

maradj a jól bevált napozásnál napi fél óra de nem a legmelegebb időbe mert tuti leégnél és kend be magad vmivel. vagy a szoli nem veszélyes az, és vannak már olcsó nagyon jó helyek. heti 400-500 ft nem olyan sok.

2012. aug. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szolit nem akarok tudom h most ez a 'trend' de olvastam sok ezzel foglalkozò oldalt és nem biztattak túl sok joval persze ez a leggyorsabb megoldás de 16 évesen még vigyáznék a börömre föleg azért mert ez a fehér-könnyen kiszárado germán típus vagyok egy csepp mediterrán hajlam nincs bennem.:/ még öttletek? barnitò krém senkinek nem vált be?:)
2012. aug. 22. 21:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Tanity UV-mentes barnítás gyors (8 óra), de nem tartós (kb 5-10 nap) és drága is. (ha jól tudom 2500-3000ft/alkalom egész testre) Van még a tabletta, de azt nem ajánlom, mert a sok béta-karotin nagyon káros. Hallottam egy injekcióról ami beindítja a melanin(?) termelést, de tudtommal az is veszélyes. Talán ha béta-karotint szednél DE NEM TÚL NAGY ADAGBAN akkor tudtommal az egy kicsit véd a szabadgyökök ellen és jobban/gyorsabban/tartósabban is lehet tőle barnulni.
2012. aug. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Hasonló bőrtípusba tartozom mint te, én kipróbáltam barnítókrémeket, de nagyon sárgítják a bőrt és egyenetlenül kopik. Én a napon nagyon hamar megégek, és a szolit is elleneztem mindaddig amíg az Eu 0,3 mas csöveket ki nem próbáltam. Ebben a szoliban tényleg szép barna leszel és nem olyan káros mint a többi szoli, emellett elérhető áron van.

2012. aug. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!