Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek bevállaljam?

Szerintetek bevállaljam?

Figyelt kérdés

A combon narancsbőrös, viszont vannak rövid gatyáim...és ha felveszem azért lehet látni, ti felvennétek a helyemben a rövid gatyát?

Eddig olyan gatyát vettem fel ami ilyen térd alá ért, de ebben is nagyon melegem volt...

Ti mit gondoltok? Nem leszek gusztustalan?

Az a helyzet, hogy így hogy narancsbőrös a lábam félek felvenni a rövid gatyámat... :(


2012. aug. 22. 22:07
 1/5 anonim válasza:
Ha am jól áll, akkor minden további nélkül. Meg am is.. Ha nekem melegem lenne, nem érdekelne, h. kinek mi tetszik. :D Láttam én már olyan csajt, aki volt vagy 100 kg és simán felvette a miniszoknyát feszülős kis felsővel. Szóval ha őt nem zavarta, akkor téged se zavarjon. Elfér az a narancsbőr. Akinek meg nem tetszik, ne nézze.. ;) :D
2012. aug. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én nem venném fel a helyedben, mert magamat ismerve tuti megjegyezném a hátad mögött, hogy fujj láttad milyen narancsbőrös? viszont miért nem veszel inkább szoknyát? az érhet térdig, átjárja a szellő, sokkal kényelmesebb, nem kell feszengened a narancsbőröd miatt és a szoknya még trükkös is lehet szabását tekintve, tehát karcsúsít.
2012. aug. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy pici narancsbőröm, pedig nagyon vékony vagyok. Ennek ellenére szoktam rövidnadrágot, miniszoknyát hordani. Még soha senki nem szólt meg érte. Szerintem nyugodtan felveheted. :))
2012. aug. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem merném bevállalni, mivel elég maximalista vagyok magammal szemben. Egyébként meg nem hiszem, hogy sokkal elviselhetőbb lenne ez a meleg egy 10 centivel rövidebb cuccban, így is úgy is rohadt meleg van. De persze a te döntésed, de az nem éri meg, hogy egész nap szorongj.
2012. aug. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én nem venném fel. Egy combközépig érő gatyó nem sokkal "hűsítőbb" mint egy térdig érő. Tehát nincs nagy különbség, ugyanúgy meleged lesz benne ebben az afrikai hőségben.

Én térdig érő naciban vagyok most is, pedig nincs narancsbőröm. És kibírom a meleget...

De ez csak én vagyok.


Ha nagyon zavar a térdig érő nadrág vegyél fel rövidebbet, a te döntésed, és szard le hogy mások mit mondanak.

(Amúgy a szoknya tényleg nem rossz ötlet. Jobban szellőzik és még nőiesebb is!)

2012. aug. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!