Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha ilyen hosszú a frufrum és...

Ha ilyen hosszú a frufrum és elmegyek fodrászhoz, hogy vágja le oldalasan, az hogy fog kinézni?

Figyelt kérdés

Kicsit furán fogalmaztam a kérdést,elölfrufrum van,most 2oldalra fésülöm,de oldalra szeretném növeszteni.Gondoltam megyek fodrászhoz,de nem tudom érdemes lenne e ilyen hosszú frufru-t (kivasalva kb eddig ér) oldalra levágatni,nem e néz ki majd hülyén,nem túl rövid még a vágáshoz?

[link]


2012. aug. 23. 16:03
 1/3 anonim válasza:
Nekem is ilyen hosszú volt, és attól függ hogy egyenes vagy göndör hajad van...ha egyenes akkor elvileg nem lesz gond (maximum kicsit be kell állítanod) de ha göndör akkor vasalás vagy beszárítás! (bár én ha egyszer kivasalom rendesen, akkor következő hajmosásig bírja így nem teszem tönkre a hajamat :)
2012. aug. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem kell fodrász,elég ha csak oldalra fésülöd ;)
2012. aug. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem áll megxd
2012. aug. 27. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!