Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a legjobb megoldás pattanás...

Mi a legjobb megoldás pattanásokra? Van valami tuti tippetek? Mélyhámlasztás, Fogamzásgátló (pl. minerve) szedése esetleg más gyógyszer kém, vagy lézeres kezelés?

Figyelt kérdés
minden megoldás érdekel :)

2012. aug. 26. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Ki kell nyomni őket. :)
2012. aug. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szappan.
2012. aug. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én Cypromix fogamzásgátlót szedek/szedtem és elmulasztotta a patikat nagyjából, ok nem teljesen, de nagyon sokat segített! Hátamon és arcomon is!


Fél évig nyugodtan szedheted, aztán érdemes leállni vele! Én épp most hagyom majd abba, remélem nem jönnek vissza teljesen! Ha igen, akkor endokrinológushoz megyek - hormon problémákkal foglalkozik, hátha ő tud segíteni!

2012. aug. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!